Dnia 24.09.2017 o godzinie 9:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego zadysponowało naszą jednostkę do kolizji samochodu osobowego z barierami energochłonnymi  na 402 km Autostrady A4 (Węzeł „Balice II”) .

Na miejsce zdarzenia zadysponowano również zastęp z Państwowej Straży Pożarnej oraz Lotniskowej Straży Pożarnej.

Po dotarciu na miejsce zastaliśmy samochód osobowy, który uderzył w bariery.  Działania przybyłych na miejsce jednostek polegały na zabezpieczeniu miejsca, odpięciu akumulatora oraz usunięciu substancji ropopochodnych z jedni za pomocą dyspergentu. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń .

LSRG

Kolizja samochodu osobowego z barierami na Autostradzie A4 401,7km w kierunku Tarnowa