Dnia 22.09.2017 o godzinie 8:09 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Dysponuje naszą jednostkę do zdarzenia podczas którego kierujący samochodem osobowym utracił nad nim panowanie co doprowadziło do wpadnięcia do rowu.

Na miejsce działań zadysponowano dodatkowo zastępy z Lotniskowej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono samochód osobowy który znajdował się przydrożnym rowie. Teren działań został zabezpieczony poprzez ustawienie samochodów pożarniczych oraz  pachołków ostrzegawczych. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy w wydobyciu pojazdu. Ruch na drodze w czasie działań odbywał się wahadłowo.

Siły i Środki:

LSRG

Policja

Auto w rowie na zjeździe z Autostrady A4 w Balicach przy lotnisku od strony Rzeszowa