Dnia 20.09.2017 o godzinie 12:38 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego zadysponowało naszą jednostkę do kolizji samochodu osobowego z barierami energochłonnymi  na 402 km autostrady A4 (węzeł „Balice II”).

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z Państwowej Straży Pożarnej oraz Lotniskowej Straży Pożarnej.

Po dotarciu na miejsce zastaliśmy samochód osobowy który uderzył w bariery.  Działania przybyłych na miejsce jednostek polegały na zabezpieczeniu miejsca, odpięciu akumulatoru oraz usunięciu substancji ropopochodnych z jedni za pomocą sorbentu. W zdarzeniu nie było żadnych osób poszkodowanych.

LSRG Balice

Policja

Kolizja samochodu osobowego z barierami Węzeł „Balice II” autostrada A4 402km w kierunku Rzeszowa