Dnia 20.08.2017 o godzinie 20:26 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na Autostradzie A4 (406km) Kierunek Rzeszów.

Dyżurny operacyjny wysłał na miejsce zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia Strażacy zastali pojazd znajdujący się na kołach, kierująca autem była pod opieką druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kryspinowie,następnie po przebadaniu Lekarza została  przetransportowana do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz oświetlili pole działań wypadku. Następnie odłączono zasilanie w samochodzie osobowym. W końcowej fazie akcji usunięto z drogi  uszkodzone element oraz substancje ropopochodne z jezdni.

OSP Kryspinów

Policja x2